BAŞKAN KÜTÜKCÜ’NÜN 10 KASIM MESAJI

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kütükcü, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün dünya tarihinin en büyük liderinden birisi olduğunun altını çizerek, “Atatürk’ü vefatının 85. yıldönümünde saygı ve şükranla anıyoruz” dedi.

Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük asker ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyoruz. 100. yılını onurla kutladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ecdadımızın bize emaneti olan cennet vatanımızı daha müreffeh milletler seviyesine çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. OSB camiası olarak Cumhuriyetimizin ilk 100 yılında gösterdiğimiz üretim azmini, ikinci yüzyılda çok daha güçlü bir seviyeye taşıyarak hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, millî mücadelemizin kahramanlarını, aziz şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun.”