BAŞKAN KÜTÜKCÜ, İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak İslam Aleminin bayramını kutladı.

Bayramların huzur ve sevincin arttığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği zamanlar olduğunu ifade eden Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“İslam Alemi olarak, 11 ayın sultanı Ramazan ayının ardından bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz. Covid-19 pandemisi dolayısıyla iki yıldır ailelerimizle, sevdiklerimizle, yakınlarımızla uzaktan bayramlaşıyorduk. Uzun bir aradan sonra bu yıl, pandemi etkisinin zayıfladığı, maskesiz bir bayrama kavuştuk. Bunun için mutluyuz, sevinçliyiz. Ancak unutmayalım ki pandemi halen tamamen hayatımızdan çıkmış değil. Onun için ailemizle, sevdiklerimizle tedbiri tamamen elden bırakmadan bayramlaşmaya, kucaklaşmaya dikkat etmeliyiz.

81 ilde Türkiye’nin üreten gücü organize sanayi bölgeleri olarak her zaman olduğu gibi, bu zorlu süreçte de olağan üstü bir gayretle ülkemizin sanayi üretimini güçlü tuttuk, istihdamına ve ihracatına katkı verdik. Bütün organize sanayi bölgelerimizi, organize sanayi bölgelerimizdeki 67 bin sanayi işletmemizi ve çalışanlarını yürekten kutluyorum. Bu vesileyle OSB camiamız, sanayicilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın mutluluk, sağlık ve huzura vesile olmasını diliyorum.”