ZAFERİN KUTLU OLSUN TÜRKİYE’M - OSBÜK - OSBÜK

ZAFERİN KUTLU OLSUN TÜRKİYE’M

29-08-2017

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınlayarak, tarihi destanlarla dolu olan milletimizin Zafer Bayramını kutladı.

Kütükcü, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Aziz milletimiz tarihin her döneminde varlık mücadelesi vermiş, verdiği her mücadelenin bedelini de canıyla, kanıyla ödeyerek bu toprakları ebediyen yurt edinmiştir. Bizler böylesine asil bir neslin mirasçısı olmaktan onur duyuyoruz.

30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da kazanılan zafer de milletimizin en şanlı zaferlerinden birisidir. Milletimizin ve şanlı ordumuzun kazandığı bir destanın hatırası olan bu zaferi, sonsuza dek yaşatmak için organize sanayi bölgeleri olarak her zamankinden daha büyük bir azimle üretmeye, ay yıldızlı bayrağımızı göklerde dalgalandırmaya devam edeceğiz. 315 organize sanayi bölgemiz, 1.7 milyonun üzerinde çalışanımızla ülkemizde üretimin niteliğini artırarak, aziz milletimizin refah seviyesini artırmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyor, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anıyorum. Zaferin kutlu olsun Türkiye’m.