YÖNETİM KURULUMUZ SAYIN BAKANIMIZLA BİR ARAYA GELDİ - OSBÜK - OSBÜK

YÖNETİM KURULUMUZ SAYIN BAKANIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

13-01-2015

OSBÜK Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Bölge Müdürleri Komisyonu Üyelerimiz, 11 Aralık 2014 tarihinde Ankara Sheraton otel’de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık ve Bakanlık üst düzey bürokratlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Programa, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından; Müsteşar Yardımcısı Sn. Ramazan Yıldırım, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sn. Yaşar Öztürk, Sanayi Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. İbrahim KILIÇASLAN ve Bakanlık yetkilileri katıldı.

Yaklaşık üç saat süren programda; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri IŞIK’a OSB’lerin sorunları konusunda kapsamlı olarak hazırlanan raporlar eşliğinde sunum yapıldı. Organize Sanayi Bölgelerinin 4562 Sayılı OSB Kanunu, Diğer kanunlar ve OSB Uygulama Yönetmeliği’ne ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri maddeler halinde sırasıyla değerlendirildi.

Sunumların yanı sıra OSBÜK Teknik Çalışma Komisyonlarından, İmar Komisyonu ve Muhasebe Komisyonu Raporları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantıda, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda Organize Sanayi Bölgelerinin yeri ve önemine vurgu yapıldı.

Program plaket takdimiyle sona erdi. Programa ilişkin fotoğraflara aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4
Dosya 5