V.OSB ENERJİ ZİRVESİ 26-27 KASIM 2011 TARİHLERİNDE ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI SAYIN TANER YILDIZ' IN DA KATILIMI İLE KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ' NDE YAPILACAKTIR - OSBÜK - OSBÜK

V.OSB ENERJİ ZİRVESİ 26-27 KASIM 2011 TARİHLERİNDE ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI SAYIN TANER YILDIZ’ IN DA KATILIMI İLE KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’ NDE YAPILACAKTIR

22-08-2011

Organize Sanayi Bölgelerinin enerji piyasasındaki sorunlarının sektörün yetkilileri ile karşılıklı görüşülerek çözüm yollarının bulunması amacıyla düzenlenen ve geleneksel hale gelen “V. OSB Enerji Zirvesi”, 26 Kasım 2011 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner YILDIZ’ ın himayelerinde Kıbrıs/ Girne Acapulco Otel’ de yapılacaktır.
Söz konusu Zirve’ye katılımla ilgili hususlar aşağıda belirtilmiştir:
a)Zirve’ye OSBÜK’ e üye olan ve olmayan tüm OSB’lerin temsilcileri, katılımcı sayısında sınırlama olmaksızın eş ve çocukları ile katılabileceklerdir. OSB Temsilcilerinin ulaşım, konaklama ve gezi bedelleri OSB’leri tarafından karşılanacaktır.
b)V.OSB Enerji Zirvesi Katılımcılarına Kıbrıs/Girne Acapulco Otel için PANAROMA TURİZM Sanayi ve Ltd. Şti. yetkilileri yardımcı olacak olup,
Otel Konaklama Detayları;
.Giriş Tarihi : 25 Kasım 2011
.Çıkış Tarihi : 27 Kasım 2011
(İsteyen misafirlerimiz otel konaklama sürelerini uzatabilirler!)
.Tek Kişilik Oda Ücreti/Gecelik 100.-Euro (Yüz Avro)
.Çift Kişilik Oda Ücreti/Gecelik 130.-Euro (Yüz Otuz Avro)
0-12 Yaş 1. çocuk oda fiyat farkı : Ücretsiz
0-3 Yaş 2. çocuk oda fiyat farkı : Ücretsiz
3-12 Yaş 2. çocuk oda fiyat farkı : %50 indirimli
0-3 Yaş 3. çocuk oda fiyat farkı : Ücretsiz
3-12 Yaş 3. çocuk oda fiyat farkı : %50 indirimli
Ebeveyn ile aynı odada konaklayacak 12 yaş ve üzeri çocuk %30 indirimli
olup, ücretler ödeme tarihindeki TC Merkez Bankası efektif satış kuru esas alınarak Türk Lirasına çevrilerek ödenebilecektir.
c)Acapulco Otel tarafından Zirve Katılımcılarına 15 Kasım 2011 tarihi saat 1700’ye kadar oda ayrılacak olup, 15 Kasım 2011 tarihi sonrası PANAROMA TURİZM tarafından otel imkanları doğrultusunda katılımcılara yardımcı olunacaktır.
d)PANAROMA TURİZM son ana kadar rezervasyon kabul edilecek, ancak yazılı olarak kayıt formu ile kendisine bildirilmiş rezervasyonlarda otele giriş tarihinden 5 ya da daha az sayıda gün öncesinde bildirilmiş iptal durumlarında 1 gecelik No-Show bedeli tahakkuk ettirmek hakkına sahip olacaktır. Bunun üzerinde bir tahsilat yapılmış ise PANAROMA TURİZM ceza dışında kalan bedeli iş bitimi iade edecektir. Altı (6) ya da daha çok gün öncesinde alacağı iptallerde ise herhangi bir sorgulama yapmaksızın tahsil etmiş olacağı bedelin tamamını katılımcı hesaplarına iade edecektir.
e)Söz konusu konaklama ücretlerine dahil olan hizmetler ;
I.V. OSB Enerji Zirvesi” katılımcılarının PANAROMA TURİZM Şti’ ne uçuş bilgilerini ekte sunulan
“Kayıt Form” u ile bilgi vermeleri şartı ile havaalanı (Lefkoşe)-Otel (Girne) ve Otel-Havaalanı (Lefkoşe) transferleri,
II.Ana Restoranda alınacak;
=sabah kahvaltısı,
=öğle yemeği,
=akşam yemeği,
=yemeklerde alınacak KKTC yerli içkiler ve premix içecekler,
III.Lobby Bar’ da alınacak (Saat 1000 ile 2400 arasında)
.KKTC yerli içkiler, premix içecekler, çay, nescafe.
f)Söz konusu konaklama ücretlerine dahil olmayan hizmetler ;
.Restoranda alınacak tüm yabancı alkollü içecekler, kutu, şişe içecekler,
.Lobby Bar da alınacak tüm yabancı alkollü içecekler, kutu, şişe içecekler, Türk Kahvesi , Esspresso, Capuccıno, Aromalı Kahveler ve tüm yiyecekler,
.Lobby Bar dışında otel dahilindeki diğer barlardan (Pool Bar, Beach Bar, Alakart Restaurant ) alınacak tüm içecek ve yiyecekler,
.Lobby Bar da saat 10:00 ile 24:00 saatleri dışında alınacak tüm alkollü-alkolsüz içecekler, sıcak içecekler ve tüm yiyecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir.
g)Katılımcıların ekte gönderilen “Kayıt Formu” nu 15 Kasım 2011 tarihi saat 17:00’ye
kadar doldurularak PANAROMA TURİZM’ e
PANAROMA TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Dünya Sağlık Sokak Opera İş Merkezi No:41-43 D:36 Taksim, İSTANBUL
Telefon: 0 212 293 31 51 Faks: 0 212 293 31 40 / www.panaromaturizm.net
ve PANAROMA TURİZM tarafından onaylanan formun OSBÜK’ e faks (0312 419 27 00) veya e-mail (info@osbuk.org.tr) yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.
h)Katılımcılara “V OSB Enerji Zirvesi Katılım Belgesi” verilecektir.
Katılımcıların ekte gönderilen “Kayıt Form” nu PANAROMA TURİZM ve OSBÜK’ e en geç 15 Kasım 2011 tarihi saat 17:00’ye kadar bildirmeleri gerektiğini tekrar hatırlatarak “V. OSB Enerji Zirvesi” nin büyük OSB ailesi ve katılımcılar için faydalı olmasını diler, katılımlarınızı bekleriz.
Saygılarımızla,

Ekler:
1. Zirve Taslak Toplu Programı. (tüm değişikliklerin güncellemesi web sayfamızda yayımlanacaktır.)
2. Kayıt Formu.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3