“ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE İNANIYORUZ” - OSBÜK - OSBÜK

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE İNANIYORUZ”

31-12-2020

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile geçen 2020 yılının ardından 2021 yılına umutla baktıklarını belirterek, herkese sağlıklı ve mutlu yeni bir yıl diledi.

Yeni yıla ilişkin bir mesaj yayımlayan OSBÜK Başkanı Kütükcü’nün açıklaması şu şekilde:

“2020 yılı hepimiz için gerçekten zor bir yıldı. 2020 yılını, pandeminin sadece ülkemizde değil, dünyanın neredeyse tamamında toplumların iş hayatını, sosyal yaşamlarını ve alışkanlıklarını etkileyen yeni bir süreç olarak yaşadık. Ancak tüm olumsuz şartlara rağmen, organize sanayi bölgelerimiz üretim kararlılığı göstererek, 2020 yılında da Türk sanayisindeki lokomotifliğini sürdürdü. Gerek aşı çalışmalarında yaşanan gelişmeler gerekse ülkemizin bu üretim kararlılığı ile 2021 yılının daha iyi bir yıl olacağına inanıyorum.

Organize sanayi bölgeleri olarak, ülkemizin geleceğine inanıyor, şartlar ne olursa olsun üretim, üretim, üretim diyoruz. Bu vesileyle, başta OSB camiamız olmak üzere milletimizin yeni yılını kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve bereketli yıllar diliyorum.”