“TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUZ” - OSBÜK - OSBÜK

“TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUZ”

21-07-2015

OSBÜK Başkanı Nakıboğlu; Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde meydana gelen saldırıyı değerlendirerek “MASUM CANLARA ACIMASIZCA KIYAN, TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUZ” dedi.

Nakıboğlu; bu tür saldırılar ülkemizin birlik, beraberlik ve huzur içinde yaşamasına ve daha çok ve nitelikli üretim, daha çok istihdam ve daha çok ihracat hedeflerine yönelik hain saldırıda hayatını kaybedenler için acımız sonsuzdur.

Büyük OSB Ailesi adına; söz konusu saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Milletimize başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum dedi.

Bu gün çevremizdeki pek çok ülkede yaşanan kargaşa ve terör ortamına Ülkemizi de sürüklemeyi hedef menfur saldırı karşısında millet olarak sağduyulu davranarak, bu saldırıyı planlayan karanlık güçlerin emellerine ulaşamayacaklarını göstermeliyiz dedi.

Nakıboğlu yaptığı yazılı açıklamada sözlerini; inanıyorum ki büyük ve güçlü devletimiz bu saldırıyı planlayan, yardım yataklık edenleri en kısa sürede bulacak ve yüce Türk adaletinin önüne çıkararak, hak ettikleri cezayı verecektir. ALLAH’tan Milletimize ve patlamadan zarar görenlerin yakınlarına, sabır ihsan etmesini diliyor, Milletimizin başı sağ olsun diyorum, şeklinde tamamladı.