REHBERLİK VE TEFTİŞ BAŞKANLIĞI “EGE BÖLGESİ OSB’LERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI” YAPILDI - OSBÜK - OSBÜK

REHBERLİK VE TEFTİŞ BAŞKANLIĞI “EGE BÖLGESİ OSB’LERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI” YAPILDI

08-12-2014

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı ile OSBÜK’ün koordinasyonunda “Ege Bölgesi OSB’leri Bilgilendirme Toplantısı” 28 Kasım 2014 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilmiştir. Programa OSBÜK Başkanı Sn. Cahit Nakıboğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rehberlik ve Teftiş Başkanı Sn. Kibar Altunal ve Bakanlık Müfettişleri, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ender Yorgancılar olmak üzere Ege Bölgesinde yer alan çeşitli OSB’lerin Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Bölge Müdürleri ve çalışanları olmak üzere yaklaşık 120 katılımcı iştirak etmiştir.

OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hakkı Attaroğlu, OSBÜK Başkanı Sn. Cahit Nakıboğlu, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ender Yorgancılar ve Rehberlik ve Teftiş Başkanı Sn. Kibar Altunal’ın açılış konuşmalarıyla başlayan program kapsamında Bakanlık Müfettişleri; Başkan Yardımcısı Muzaffer Barış Morgül, Başmüfettiş Şenol Kocaoğlan, Bilal Taş, Fatih Çelik, Himmet Akkaya’nın sunumlarıyla devam etmiştir.

Programda, Organize sanayi bölgelerinin denetimlerde karşılaşılan ve raporlara konu olan sorunlar, Organize Sanayi Bölgelerinde sorumluluğa konu olabilecek hususlar, Organize Sanayi Bölgelerinde imar ve yapılaşmalarda uygunsuzluklar ve son olarak ta Organize Sanayi Bölgelerinde elektrik piyasası faaliyetleri başlıkları altında sunumlar gerçekleştirilmiştir.

Programın sonunda ise, soru – cevap bölümüne geçilerek OSB’lerin sıklıkla karşılaştığı sorunlara ve mevzuatın bu sorunlara karşı bakışına yer verilmiştir.

Ege Bölgesi OSB’leri Bilgilendirme Toplantısı programı fotoğraflarına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4
Dosya 5
Dosya 6
Dosya 7
Dosya 8
Dosya 9
Dosya 10
Dosya 11
Dosya 12