OSBÜK'ÜN ÇEVRE VE OSB KONULU BİR PANEL YÖNETECEĞİ 5. ULUSLARARASI GERİ DÖNÜŞÜM, ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ FUARI 18-21 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE İSTANBUL' DA YAPILACAKTIR - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK’ÜN ÇEVRE VE OSB KONULU BİR PANEL YÖNETECEĞİ 5. ULUSLARARASI GERİ DÖNÜŞÜM, ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ FUARI 18-21 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE İSTANBUL’ DA YAPILACAKTIR

22-04-2009

“5. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetim Fuarı’ 18-21 Haziran 2009 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.
Çevre ile ilgili yürütülen faaliyetlerin kamu ile paylaşılması, OSB’lerin sektör bileşenleri ile irtibatının sağlanması ve Çevre Mevzuatında OSB’lere düşen görev ve sorumlulukların irdelenmesi, sorunlarına çözüm önerilerinin üretilmesi amaçları ile OSBÜK olarak söz konusu Fuara bir stand ile katılmaya ve fuar kapsamında 19 Haziran 2009 tarihinde Başkanlığını Ankara Sanayi Odası ve ASO I. OSB Başkanı ve OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sayın M.Nurettin ÖZDEBİR’ in yapacağı bir panel ile “Çevre ve OSB” konusunda farkındalık yaratılmasına karar verilmiştir.
Tüm OSB Yöneticilerimizin çevre sorunlarımızın çözümünde katkıda bulunmak ve sorunlarımızı paylaşmak üzere Programı daha sonra yayımlanacak olan “5. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetim Fuarı’ na iştirakini bekliyoruz.