OSBÜK YÖNETİMİNDEN BAKAN VE BAKAN YARDIMCILARINA ZİYARET - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK YÖNETİMİNDEN BAKAN VE BAKAN YARDIMCILARINA ZİYARET

20-08-2019

OSBÜK Yönetim Kurulu, Temmuz ayında gerçekleştirilen 17. Olağan Genel Kurulun ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Bakan Yardımcıları Hasan Büyükdede ve Mehmet Fatih Kacır’ı ziyaret etti. OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü’nün başkanlığında yapılan ziyaretlerde, OSB’lerle ilgili pek çok konu görüşüldü.

Başkan Kütükcü, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaretinde, Türkiye’deki tüm OSB’lerin üst kuruluşu olan OSBÜK’ün artık daha kapsayıcı bir kurum haline geldiğini vurgulayarak, Bakan Varank’a taleplerini iletti. Kurulması planlanan SCADA merkezi, OSB Bilgi Portalı, OSB’lerin artan enerji maliyetleri gibi pek çok konunun gündeme geldiği görüşmede, OSBÜK tarafından düzenlenmesi planlanan 7. Enerji Zirvesi de değerlendirildi.

OSBÜK yönetimi kurulu, Bakan Varank’ın yanı sıra, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Hasan Büyükdede ve Mehmet Fatih Kacır’ı da ziyaret etti.

Ziyaretlere OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seyit Ardıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Nursaçan, Erdim Noyan, Erol Gülmez, Genel Sekreter V. Serkan Ata katıldı.