OSBÜK YÖNETİMİ 30 EKİM 2008 TARİHİNDE HALEP' TE ZİYARETLERDE BULUNDU - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK YÖNETİMİ 30 EKİM 2008 TARİHİNDE HALEP’ TE ZİYARETLERDE BULUNDU

01-11-2008

OSBÜK ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığının işbirliği sonucu organize edilen “Kümelenme ve İnovasyon” konulu Eğitim Toplantısı kapsamında, Dış İşleri Bakanlığı ve Suriye Büyükelçiliğimizin katkıları ile Halep Ticaret Odası ve Şeyh Naccar Organize Sanayi Bölgesi teknik inceleme gezisi 30 Ekim 2008 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürü Sayın Ramazan YILDIRIM, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Aysun MEMİŞOĞLU ve OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yüksek İstişare ve Bölge Müdürleri Komisyon Üyeleri ve eğitim programına katılan OSB Başkanlarından oluşan bir heyet tarafından gerçekleştirilmiştir.
Şeyh Naccar OSB’nin ziyareti esnasında OSB Müdürü Sayın Haysam DO’nun, Şeyh Naccar OSB hakkında sunumdan bilgi alınarak OSB’ de incelemelerde bulunulmuştur.
Daha sonra Halep Ticaret Odasını ziyaret eden OSBÜK Heyeti Suriye Başkonsolusumuzunda iştirak ettiği toplantıda Oda Başkanı Halep’ li tüccar ve sanayiciler ile görüşmelerde bulunulmuştur. OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut YILMAZ’ da yaptığı sunum ile Türkiye’deki OSB Uygulamaları hakkında bilgi vermiştir.
Ziyaret karşılıklı dostluk ve işbirliği anlayışla Halep Ticaret Odası tarafından verilen öğle yemeği ile son bulmuştur.

Dosya 1
Dosya 2