OSBÜK YÖNETİM KURULU ULUSLARARASI STANDARTİZASYON KONSEYİ YÖNETİMİNE SEÇİLEN TSE BAŞKANI VE OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYESİ SAYIN TAHİR BÜYÜKHELVACIGİL'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK YÖNETİM KURULU ULUSLARARASI STANDARTİZASYON KONSEYİ YÖNETİMİNE SEÇİLEN TSE BAŞKANI VE OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYESİ SAYIN TAHİR BÜYÜKHELVACIGİL’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

29-09-2010

OSBÜK Yönetim Kurulu 29.09.2010 tarihinde (bugün) Eylül 2010 Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı için biraraya geldiği Ankara’ da 105 Ülke üyesi bulunan “ULUSLARARASI STANDARTİZASYON KONSEYİ”nin 94 üye Ülkesinin oy kullandığı ve birincilikle Konsey Yönetimine seçilen TSE Başkanı ve OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Tahir Büyükhelvacıgil’i makamında ziyaret ettiler. OSBÜK Yönetimi adına konuşan Başkan Mahmut YILMAZ başarılarının devamını temmeni ettiği Sayın Helvacıgil’in 2,5 yıldır Başkanlığını yürürttüğü TSE’de yapmış olduğu özverili çalışmaları sonucu Ülkemizi başarı ile temsil etmelerinden dolayı büyük gurur duyduklarını belirttiler.OSBÜK Yönetim Kurulu ayrıca bundan sonraki çalışmalarında hertürlü desteği vereceklerinden bahsettiler.OSBÜK Yönetiminin ziyaretinden büyük onur duyduğunu belirten TSE Başkanı ve OSBÜK YÖnetim Kurulu Üyesi Sayın Helvacıgil görevini laiki ile yapmak için daha çok çalışacak olduklarından ve bu başarının takım başarısı olduğundan bahsederek, Türkiye’ nin standartizasyon konusunda başarısından ve ilerlemelerden bahsettiler. Tebrik ziyareti sonrasında OSBÜK Eylül 2010 Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı TSE’de Sayın Helvacıgil’in ev sahipliğinde yapıldı.

Dosya 1