OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN YENİ YIL MESAJI - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN YENİ YIL MESAJI

27-12-2019

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, yayımladığı yeni yıl mesajında, “2020 yılının huzur ve bereket dolu bir yıl olmasını, ekonomimizdeki toparlanma sürecinin güçlenerek devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

2020 yılının tüm dünyada güzelliklerin yaşandığı bir yıl olmasını dileyen Kütükcü’nün mesajı şu şekilde: “OSB camiası olarak 2019 yılında Türk sanayisinin üretim gücünü artırmak, ülkemizi daha fazla refah üreten, daha fazla ihracat yapan bir ülke haline getirmek için tüm zor şartlara rağmen çalıştık, çabaladık. Bu çabalar ve hükümetimizin hayata geçirdiği reformlarla, düzenlemelerle 2019 yılı ülkemiz için bir toparlanma, dengelenme yılı oldu. 2020 yılında bu toparlanma sürecinin güçlenerek devam etmesini temenni ediyorum. OSB camiasının çatı kuruluşu OSBÜK olarak, Türkiye’nin 80 şehrindeki 333 OSB’miz, 50 binin üzerindeki fabrikamız ve bir milyon 900 bin çalışan kardeşimizle daha güçlü bir Türkiye’nin hayalini kuruyoruz. İnşallah bu hayallerimizi de millet olarak, hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken, 2020 yılının birbirimize sevgi ve hoşgörü ile daha fazla kenetlendiğimiz, ülke olarak hedeflerimize daha da yaklaştığımız bir yıl olmasını diliyorum.”