OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

28-10-2018

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde aziz milletimizin büyük mücadeleler vererek kurduğu ve bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti devletimizin 95. kuruluş yıl dönümünü onurla kutluyor, böylesine şanlı bir tarihe sahip olmanın gururunu bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

Türk milletinin her dönemde zorluklarla karşılaştığını ve Cumhuriyetin, tarihin en zorlu mücadelesi neticesinde kurulduğunu ifade eden Başkan Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“95 yıl önce Cumhuriyetle birlikte egemenliğin kayıtsız şartsız milletin kendisinde olduğunu tüm dünyaya ilan eden milletimiz, bu topraklarda kardeşçe yaşamanın, bir ve beraber olmanın önemini son dönemlerde yeniden idrak etmektedir. Zira bugün her alanda verdiğimiz mücadele de bir kurtuluş mücadelesidir. İnanıyorum ki; başta ekonomi olmak üzere, pek çok alanda ülkemiz üzerinde baskı oluşturmaya çalışanlara, ülkemizin bekasını tehdit etmek isteyenlere en büyük cevabı yine milletimiz verecek, Türkiye çok daha güçlü yarınlara ulaşacaktır. Bizler de OSB camiası olarak, iş dünyası olarak ülkemizin verdiği mücadelenin her zaman içinde olduk. Bundan sonra da daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek ecdadımızın emaneti ay yıldızlı bayrağımızı yüceltme mücadelemize yılmadan, usanmadan devam edeceğiz.”