OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN 10 KASIM MESAJI - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’DEN 10 KASIM MESAJI

09-11-2020

“Minnet ve şükranla anıyoruz”

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, bizlere hedef olarak gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için organize sanayi bölgeleri olarak durmaksızın çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız” dedi.

OSBÜK Başkanı Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıl dönümünde minnetle ve şükranla anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya koyduğu kararlılık ve liderlik, dünyada eşi benzeri görülmeyen milli mücadele ruhunu yeşertmiş ve bu toprakları bize vatan yapmıştır. Yaklaşık 100 yıl önce verilen bu milli mücadele ve Cumhuriyet, bize bırakılan en önemli emanettir.  Türkiye’nin üreten gücü organize sanayi bölgeleri olarak bu emaneti, gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’ni yatırımlarımızla, sanayi üretimimizle muasır medeniyetler seviyesine, hep birlikte ulaştıracağız.

Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, millî mücadelemizin kahramanlarını, aziz şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Ruhları şad, mekanları cennet olsun.”