OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'NÜN 19 MAYIS MESAJI - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ’NÜN 19 MAYIS MESAJI

18-05-2020

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
‘Gençlerimize güveniyoruz’ mesajı veren Kütükcü’nün açıklaması şu şekilde:
“19 Mayıs, hiçbir zorluğa boğun eğmeden, yılmadan hürriyeti için canını siper eden aziz milletimizin şanlı mücadelesinde ilk meşalenin yakıldığı gündür. Bu güçlü ruhu sonsuza dek yaşatmak başta gençlerimiz olmak üzere hepimizin ortak görevidir.
Geleceğimizin ve bağımsız Türkiye Cumhuriyetinin en büyük teminatı gençlerimizdir. Ve biz bu ülkenin çalışan, değer üreten gençlerine güveniyoruz. Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu olarak, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için, tıpkı tarihimizde olduğu gibi yarında gurur duyacakları bir gelecek inşa etmeleri için daima gençlerimizin destekçisi olacağız.
Hiç şüphesiz ki; Mustafa Kemal Atatürk’ün 101 yıl önce aziz milletimizle birlikte başlattığı “tam bağımsızlık ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşma” mücadelemiz aralıksız devam edecek ve gençlerimiz bu mücadelede her zaman güçlü bir şekilde yer alacaktır.
Ben bu vesileyle Türkiye’nin aydınlık geleceğine üreterek destek veren gençlerimizin, girişimcilerimizin, sanayicilerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Şehitlerimizi ve gazilerimizi bu vesileyle bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”