OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ “BAYRAMLARDAKİ HUZURUN KALICI OLMASINI DİLİYORUM” - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ “BAYRAMLARDAKİ HUZURUN KALICI OLMASINI DİLİYORUM”

03-06-2019

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve iş dünyasının bayramını kutladı.

İslam alemi için sabır, bereket ve tövbe ayı olan Ramazan ayının ardından bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“Birlik ve beraberliğimizin bir sembolü olan, küçük-büyük demeden herkesin gönül kapılarını ardına kadar açtığı Ramazan Bayramı’nın tüm İslam aleminde huzura vesile olmasını diliyorum.  Bayramın, küskünlüklerin giderildiği, sevgi ve barış köprülerinin yeniden güçlü bir şekilde inşa edildiği, sevginin paylaşıldığı, dertlerin bölüşülerek hafifletildiği bir iklimde geçmesini temenni ediyorum.

OSB camiası olarak, yarım asırdan fazladır Türkiye üretimle kalkınsın diye durmadan çalışıyoruz. Çocuklarımız, gelecek nesillerimiz yine her bayramda ay yıldızlı bayrağımızın altında sonsuza dek bayramlaşabilsin diye, daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye hayaliyle mücadelemize aralıksız devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi her geçen gün daha da güçlendirerek, hayallerimize, hedeflerimize ulaşacağımızdan hiç şüphem yok.

Bu vesileyle başta iş dünyamız ve çalışan kardeşlerimiz olmak üzere, camiamızın, milletimizin ve dünyanın dört bir yanındaki Müslüman kardeşlerimizin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramlardaki huzurun kalıcı olmasını diliyorum.”