OSBÜK BAŞKANI CAHİT NAKIBOĞLU; “ÜLKEMİZİN KALKINMASI İÇİN SİYASİ İSTİKRARIN SÜRMESİ MEMNUNİYET VERİCİDİR” - OSBÜK - OSBÜK

OSBÜK BAŞKANI CAHİT NAKIBOĞLU; “ÜLKEMİZİN KALKINMASI İÇİN SİYASİ İSTİKRARIN SÜRMESİ MEMNUNİYET VERİCİDİR”

02-11-2015

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Cahit Nakıboğlu, 1 Kasım seçimlerini değerlendirerek “Huzur içerisinde ve vatandaşlarımızın yoğun katılım oranıyla adeta demokrasi şölenine dönüşen, 1 Kasım 2015 tarihli 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize huzur, barış ve istikrar getirmesini diliyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Nakıboğlu, “5 aylık belirsiz bir dönemin ardından milletimiz sözünü söyleyerek tek parti yönetimi ve istikrar iradesini güçlü bir şekilde ortaya koymuştur. Seçmenin sandık aracılığıyla verdiği güçlü mesajla Türkiye’nin önü açılmıştır. Şimdi işe koyulup milletimizin ihtiyaçlarına cevap verme zamanıdır. Seçim atmosferini bir an önce geride bırakarak ülke geleceğini düşünmek zorundayız.”

Ülkemizin her alanda kalkınması için siyasi istikrarın sürdürülmesi memnuniyet vericidir. 13 yıldır tek parti hükümetinin getirdiği istikrar sayesinde ekonomide çok önemli adımların atıldığını ifade eden Başkan Nakıboğlu, “Milletimizin daha zengin ve müreffeh olmasının yolu huzur ve istikrardan geçer. Çünkü huzur ticareti, ticaret zenginliği getirir. Şimdi yakaladığımız bu kazanımları daha ileriye götürme zamanın geldiğine inanıyoruz.

Seçmenin, AK Parti’ye tek başına hükümet etme, birlik ve beraberliği yeniden tesis etme görevi verdiğini vurgulayan Nakıboğlu şunları kaydetti: Artık seçim geride kalmıştır, ülkemizin muasır medeniyet seviyesine çıkması için atılacak adımları hızlıca atmalı ve bu cennet vatanımızda barış, istikrar ve huzuru tesis ederek ülkemizi hak ettiği noktaya ulaştırmalıyız.

Bu vesileyle 26. Dönemde Ak Parti olmak üzere TBMM’ye girmeye hak kazanan tüm siyasi partileri kutlar, Meclisimizde uyum ve başarılı bir çalışma döneminin gerçekleşmesini diliyoruz” dedi.