OSB’LERDE BÜTÇE HAZIRLANMASI VE KONTROLÜ EĞİTİMİ AFYONKARAHİSAR' DA YAPILACAK - OSBÜK - OSBÜK

OSB’LERDE BÜTÇE HAZIRLANMASI VE KONTROLÜ EĞİTİMİ AFYONKARAHİSAR’ DA YAPILACAK

25-10-2013

OSB Müdürlüklerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla, OSB çalışanlarına çeşitli alanlarda verilen hizmet içi eğitimlerimiz ‘OSB AKADEMİSİ’ çatısı altında toplanmış olup, gelen taleplere göre eğitim çalışmalarımız planlanarak devam etmektedir.
Anadolu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Necdet SAĞLAM ve Bağımsız Denetçi Mehmet YOLCU ile yapılan işbirliği sonucu ‘Organize Sanayi Bölgelerinin Muhasebe, Vergi Uygulamaları ve Denetimi Eğitim Programı’ 4 ayrı grup halinde Haziran ve Eylül aylarında gerçekleştirildiği malumunuzdur.
Bu kapsamda, 2013 yılı bütçe döneminin yaklaşması nedeniyle OSB’lerimizden gelen yoğun talep üzerine “OSB’LERDE BÜTÇE HAZIRLANMASI VE KONTROLÜ EĞİTİMİ” konulu yeni bir eğitim yapılması planlanmıştır.
Buna göre; 8-10 Aralık 2013 tarihlerinde Afyonkarahisar Korel Thermal Resort&SPA Otel’de yapılacak eğitimlere katılım sayısı 100 kişi ile sınırlı olup, iki günlük program şeklinde uygulanacak ve başvuru öncelik sırasına göre kayıt yapılacaktır.
Eğitimlere katılmak isteyen OSB temsilcilerimiz, ilişikte sunulan KATILIM FORMU’ nu doldurulup kontenjanın müsait olup olmadığını OSBÜK’ ten öğrenerek, katılım ücretinin ödendiğini gösterir dekont ile birlikte 29 Kasım 2013 tarihine kadar zafer@osbuk.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Dosya 1
Dosya 2