OSB’LERDE ARSA TAHSİS UYGULAMARI TOPLANTISI YAPILDI - OSBÜK - OSBÜK

OSB’LERDE ARSA TAHSİS UYGULAMARI TOPLANTISI YAPILDI

28-12-2019

Kuruluşumuzca, “OSB’lerde Dönem Sonu İşlemleri ve Bütçe Uygulamaları Eğitimi” 5-8 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya’da düzenlendiği malumunuzdur.

Söz konusu programda; OSB arsa tahsis bedellerinin tespitindeki (maliyet + %25 kar) uygulaması ile arsa tahsis ve tahsisli taşınmazların geri alımına ilişkin karşılaşılan sorunların çözümüne yönelik katılımcılardan bir çalışma grubu oluşturularak, değerlendirme toplantısı yapılması kararlaştırılmıştı.

Bu doğrultuda düzenlenen toplantıya: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Uzmanları Himmet Parmaksız, Selim Erdoğan, OSBÜK Genel Sekreter V. Serkan Ata,  OSBÜK Bölge Müdürleri Komisyonu Başkan Yardımcısı ve Adana Hacı Sabancı OSB Bölge Müdürü  Ersin Akpınar, Çankırı Şabanözü OSB Bölge Müdürü Yavuz Uğurlu, ASO 2. ve 3. OSB Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü Çağrı Pınar Yıldızlı, Konya OSB Mali İşler Müdürü Seyit Toksözlü, Yalova İMES Makina OSB Muhasebe Müdürü Murat Cevizci, Gümüşhane OSB Muhasebe Müdürü Samet Ülker, Elektrik-Elektronik Mühendisi Şafak Çekiç, İstanbul Anadolu Yakası OSB Muhasebe Sorumlusu Müzeyyen Aladağ, Yardımcı Muhasebe Elemanı Ceyda İşbilir, Tokat Turhal OSB SMMM Mehmet Yaman, OSBÜK YMM Ali Yerli, OSBÜK Mali Müşavir Salih Aktekin, ve OSBÜK Hukuk Müşaviri Emine Yıldız katıldı.