OSB ÜST KURULUŞU YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET BAKANI SAYIN NİHAT ERGÜN' Ü ZİYARET ETTİLER - OSBÜK - OSBÜK

OSB ÜST KURULUŞU YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET BAKANI SAYIN NİHAT ERGÜN’ Ü ZİYARET ETTİLER

04-08-2009

OSB Üst Kuruluşu Başkanı Sayın Mahmut YILMAZ’ ın 02.05.2009 günü görev teslim töreninde davetli olduğu ve tebrik ettiği Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Nihat ERGÜN’ ü, OSB Üst Kuruluşu Yönetim, Denetim ve Bölge Müdürleri Komisyon Üyeleri Temsilcilerin oluşan OSBÜK Heyet ile 17.06.2009 (dün) tarihinde de makamında ziyaret ettiler.
OSB Üst Kuruluşu Başkanı Sayın Mahmut YILMAZ, Sanayi ve Ticaret Bakanı olarak zorlu fakat onurlu görevinde başarılar dilediler. Sayın YILMAZ, OSB Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu olarak da her zaman OSB’lerinin sorun ve çözüm önerileri üretmekte birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirttiler.
Konuşmasında OSB’lerin belli başlı ve hızla çözüme ulaştırılması gereken sorunlarına da değinen ve Sayın Bakana bir rapor sunan Sayın YILMAZ, Zat-ı Alilerini 30-31 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanan “III. OSB Enerji Zirvesi” ne davet ettiler.
OSBÜK Başkanının güzel temennilerine teşekkür eden ve OSB’lerin sorunlarının çözümünde popülist yaklaşımdan uzak, çözümcü olacaklarını dile getiren Sayın Bakan, OSB Üst Kuruluşu ile yakın çalışmalarına hem Şahsının hem de çalışma arkadaşlarının devam edeceklerini belirttiler.
Toplantının sonunda Sayın Bakan ve OSBÜK Heyeti hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Dosya 1
Dosya 2