OSB ÜST KURULUŞU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 20.01.2010 TARİHİNDE (BUGÜN) ÇEVRE VE ORMAN BAKANI PROF.DR. VEYSEL EROĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER - OSBÜK - OSBÜK

OSB ÜST KURULUŞU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 20.01.2010 TARİHİNDE (BUGÜN) ÇEVRE VE ORMAN BAKANI PROF.DR. VEYSEL EROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

20-01-2010

OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeleri 20.01.2010 (bugün) tarihinde Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
Söz konusu ziyaret esnasında OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut YILMAZ öncelikle son dönemde Çevre ve Orman Bakanlığı’nın Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği maddeleri sebebi ile OSB yöneticileri ve yatırımcılarının yaşadığı sıkıntıları Sayın Bakan’ a ilettiler ve Ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan OSB’lerin Çevre Mevzuatı kapsamında çok önemli sorumluluk ve görevleri bulunduğunu, söz konusu sorumluluk ve görevlerin laiki ile yerine getirilmesi için OSBÜK olarak Çevre ve Orman Bakanlığı ile işbirliği içerisinde 19-20 Şubat 2010 tarihlerinde “OSB Çevre Zirvesi” adı altında geniş kapsamlı ve katılımlı toplantı yapılacağını belirttiler ve Sayın Bakanı bizzat davet ettiler.
Sayın Bakan böyle bir organizasyonun planlanmış olmasından memnuniyet duyduğunu ve Zirve’ye muhakkak katılacaklarını belirttiler.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4