OSB ÜST KURULUŞU OSB'LERİN ENERJİ SORUNLARINI ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI SAYIN TANER YILDIZ' A BİR RAPOR HALİNDE SUNDU - OSBÜK - OSBÜK

OSB ÜST KURULUŞU OSB’LERİN ENERJİ SORUNLARINI ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI SAYIN TANER YILDIZ’ A BİR RAPOR HALİNDE SUNDU

04-08-2009

OSB Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu 16.07.2009 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner YILDIZ’ ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretleri esnasında OSBÜK Başkanı Sayın Mahmut YILMAZ, yeni görevi sebebi ile Sayın Bakana başarı ve hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Konuşmasında OSB’lerin belli başlı ve hızla çözüme ulaştırılması gereken sorunlarına da değinen ve bunları bir rapor halinde Bakana ileten Sayın YILMAZ, her zaman olduğu gibi Sayın Bakan’ ın OSB’lerin enerji sorunlarının çözümünde kendilerine destek olacaklarına inandıklarını belirttiler.Ayrıca Zat-ı Alilerini 30-31 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanan “III. OSB Enerji Zirvesi” ne davet ettiler.
OSBÜK Başkanının güzel temennilerine teşekkür eden Sayın Taner YILDIZ, kendisine iletilen her sorunu dinledi ve en yakın zamanda bu sorunların çözüm önerilerinin olacağı bir rapor ile tekrar biraraya gelerek , ekonominin en değerli aktörlerinden OSB’lerin sorunlarının çözümü için gerekenin yapılacağını belirttiler.
Toplantının sonunda Sayın Bakan ve OSBÜK Heyeti hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4
Dosya 5