OSB DENETİM REHBERİ MARMARA BÖLGESİNDE ANLATILDI - OSBÜK - OSBÜK

OSB DENETİM REHBERİ MARMARA BÖLGESİNDE ANLATILDI

14-04-2021

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından OSB Denetim Rehberi Marmara Bölgesi Bilgilendirme Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Online yapılan toplantıda OSB Denetim Rehberi hakkında bilgiler verildi.

 

Gülmez, OSB Denetim Rehberi’nin önemini anlattı
Toplantının açılışında OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi ve Nilüfer OSB Başkanı Erol Gülmez, OSB Denetim Rehberi’nin OSBÜK’ün de katkılarıyla Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı tarafından hazırlandığını söyledi. OSB’lerin rehberlik ve teftiş konusunda uygulama birlikteliğinin sağlanmasında Denetim Rehberinin önemli bir yere sahip olduğunu kaydeden Gülmez, OSB’lerin yaptıkları çalışmalara dikkati çekerek, bölgelerin birer yaşam merkezi olduğunu anlattı. Gülmez, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına OSB’ler konusunda yapıcı çalışmaları için teşekkür ederek, “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığımızın OSB’lerimize yönelik bu rehberlik desteğinin her zaman devam edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Toplantıda açılış konuşmasının ardından Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Başmüfettişi Dr. Soner Altaş ve Müfettiş Oktay Altın, OSB Denetim Rehberi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.