OSB DENETİM REHBERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI SONA ERDİ - OSBÜK - OSBÜK

OSB DENETİM REHBERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI SONA ERDİ

15-04-2021

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK)’nun OSB Denetim Rehberi Bilgilendirme Toplantılarının sonuncusu İstanbul ve Trakya bölgesindeki OSB’lerin katılımıyla düzenlendi. OSBÜK ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı iş birliğinde düzenlenen toplantıda, OSB’ler açısından uygulama birliği sağlayan usul ve esasların yer aldığı Denetim Rehberi hakkında bilgiler verildi.

 

Erdim Noyan: “Yapıcı çalışmaları için teşekkür ediyorum”
OSBÜK Yönetim Kurulu ve Ergene 2 OSB Yönetim Kurulu Üyesi Erdim Noyan, toplantının OSB Denetim Rehberleri Bilgilendirme Toplantılarının sonuncusu olduğunu söyledi. Toplantıların bölge bölge düzenlenerek OSB’lerin sahada karşılaştıkları durumları ele aldığını hatırlatan Noyan, “Bugün de çok kıymetli müfettişlerimizle İstanbul ve Trakya bölgesindeki OSB’lerimizin temsilcileriyle bir aradayız. Rehberlik ve Teftiş Başkanlığımıza gerek bu toplantıların düzenlenmesindeki katkıları gerekse OSB’lerimize yönelik tüm yapıcı çalışmaları için yürekten teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Toplantıda Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Başmüfettişi Dr. Soner Altaş ve Müfettiş Oktay Altın, OSB’lerden sıkça gelen soruları yanıtladı.