“OSB CAMİASI OLARAK ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİNİ YÜCELTMEK İÇİN DURMAKSIZIN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” - OSBÜK - OSBÜK

“OSB CAMİASI OLARAK ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİNİ YÜCELTMEK İÇİN DURMAKSIZIN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

18-03-2019

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı Memiş Kütükcü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında “Böyle bir tarihe ait olmaktan” onur duyuyorum diyen Kütükcü, “Bağımsızlığımızın sembolü olan Çanakkale ruhunu daima diri tutmak ve Türkiye’yi daha güçlü yarınlara taşımak hepimizin görevi” dedi.

Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anan Kütükcü’nün mesajı şu şekilde:

“Aziz milletimiz 104 yıl önce, Çanakkale’de yazdığı şanlı destanla tüm dünyaya bizim için bağımsızlıktan başka bir yol olmadığını gösterdi. Ben böylesine şanlı bir tarihe ait olmaktan, böylesine kutlu bir emaneti taşıyan bir milletin ferdi olmaktan onur duyuyorum. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle anıyorum. Allah onlardan razı olsun.

Bizlere düşen görev, şehitlerimizin bize emaneti olan bu vatanı her anlamda daha da yüceltmektir. OSB camiası olarak, ülkemizin daha müreffeh seviyelere ulaşması için bugüne kadar durmaksızın çalıştık, ürettik. Bundan sonra da aynı ruhla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.”