MUHASEBE, VERGİ UYGULAMALARI VE DENETİMİ EĞİTİM PROGRAMI YAPILACAK - OSBÜK - OSBÜK

MUHASEBE, VERGİ UYGULAMALARI VE DENETİMİ EĞİTİM PROGRAMI YAPILACAK

27-05-2013

OSB Müdürlüklerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla, OSB çalışanlarına çeşitli alanlarda verilen hizmet içi eğitimlerimiz ‘OSB AKADEMİSİ’ adı altında tek çatıda toplanmış ve OSB’lerimizden gelen eğitim taleplerine göre planlanarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, OSB’lerimizden gelen yoğun talep üzerine, Anadolu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Necdet SAĞLAM ve Finman Finansal Yönetim Hizmetleri Bilişim Ticaret A.Ş. ile yapılan işbirliği sonucu ‘Organize Sanayi Bölgelerinin Muhasebe, Vergi Uygulamaları ve Denetimi Eğitim Programı’ yapılması planlanmıştır.

Eğitimler; daha verimli olması düşüncesiyle öncelikle 25 er kişilik, iki grup halinde iki günlük program şeklinde uygulanacak ve başvuru öncelik sırasına göre kayıt yapılacaktır.

Buna göre; I. Grup Eğitim Programı 17/18 Haziran 2013 tarihinde, II. Grup Eğitim Programı 19/20 Haziran 2013 tarihlerinde OSBÜK Merkezinde yapılacak olup, öğle yemekleri OSBÜK tarafından ikram edilecektir.

Eğitimlere katılmak isteyen OSB temsilcilerimiz, ilişikte sunulan KATILIM FORMU’ nun doldurulup kontenjanın müsait olup olmadığı OSBÜK’ ten öğrenilerek, katılım ücretinin ödendiğini gösterir dekont ile birlikte 12 Haziran 2013 tarihine kadar info@osbuk.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Dosya 1
Dosya 2