MUHASEBE, VERGİ UYGULAMALARI VE DENETİMİ EĞİTİM PROGRAMI TEKRAR YAPILACAK - OSBÜK - OSBÜK

MUHASEBE, VERGİ UYGULAMALARI VE DENETİMİ EĞİTİM PROGRAMI TEKRAR YAPILACAK

29-08-2013

OSB Müdürlüklerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla, OSB çalışanlarına çeşitli alanlarda verilen hizmet içi eğitimlerimiz ‘OSB AKADEMİSİ’ adı altında tek çatıda toplanmış ve OSB’lerimizden gelen eğitim taleplerine göre planlanarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, OSB’lerimizden gelen yoğun talep üzerine, Anadolu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Necdet SAĞLAM ve Finman Finansal Yönetim Hizmetleri Bilişim Ticaret A.Ş. ile yapılan işbirliği sonucu ‘Organize Sanayi Bölgelerinin Muhasebe, Vergi Uygulamaları ve Denetimi Eğitim Programı’ nın tekrar yapılması planlanmıştır.

Eğitimler; daha verimli olması düşüncesiyle öncelikle 30 ar kişilik, iki grup halinde iki günlük program şeklinde uygulanacak ve başvuru öncelik sırasına göre kayıt yapılacaktır.

Buna göre; I. Grup Eğitim Programı 09/10 Eylül 2013 tarihinde, II. Grup Eğitim Programı 11/12 Eylül 2013 tarihlerinde OSBÜK Merkezinde yapılacak olup, öğle yemekleri OSBÜK tarafından ikram edilecektir.

Eğitimlere katılmak isteyen OSB temsilcilerimizin, ilişikte sunulan KATILIM FORMU’ nu doldurulup kontenjanın müsait olup olmadığı OSBÜK’ ten öğrenilerek, katılım ücretinin ödendiğini gösterir dekont ile birlikte 06 Eylül 2013 tarihine kadar info@osbuk.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3