MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI - OSBÜK - OSBÜK

MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

28-12-2019

Kuruluşumuzca, Organize Sanayi Bölgelerimizin karşılaştıkları sorunlara ilişkin çalışmalar yapmak ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla, çeşitli ihtisas alanlarında Teknik Çalışma Komisyonları oluşturulduğu malumunuzdur.

Organize Sanayi Bölgeleri içerisinde yer alan Mesleki Teknik Eğitim Anadolu Liselerinin eğitim faaliyetleri ve karşılaştıkları sorunların değerlendirildiği OSBÜK Mesleki Teknik Eğitim Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.

OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Sütcü’nün de iştirak ettiği toplantıya; Komisyon Koordinatörü ve Mersin Tarsus OSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz, OSBÜK Genel Sekreter V. Serkan Ata, Mersin Tarsus OSB Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Yrd. Özlem Karadağ, Afyonkarahisar OSB Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi M. Önder Artuk, Amasya Merzifon OSB Bölge Müdürü Hasbi Altuntaş, İstanbul İkitelli OSB Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Tahir Fırat Şuekinci, Kayseri OSB Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Durmuş Payas, Konya OSB Mesleki ve Teknik Eğitim Birim Yöneticisi Yavuz Selim Özkan, Çerkezköy OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Caner Baysal ve Topkapı Okulları Kurucu Temsilci Yasin Güngör katıldı.