MAKS EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI - OSBÜK - OSBÜK

MAKS EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

07-12-2014

OSB AKADEMİSİ eğitim faaliyetleri kapsamında; İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ile yapılan işbirliği neticesinde “OSB’lerde Mekansal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Yapı Belgeleri Kullanıcı Eğitimi” 18 Kasım 2014 tarihinde Meyra Palace Ankara otelinde gerçekleştirilmiştir. Programın açılış konuşmaları OSBÜK Genel Sekreteri Sn. Ali YÜKSEL, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Adres Şubesi Müdürü Sn. Şerife AKTAŞ ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sn. Yaşar ÖZTÜRK tarafından yapılmıştır.

Açılış konuşmalarının tamamlanmasından sonra programın panel bölümüne geçilmiştir. Panelde, MAKS ekranlarının genel tanıtımı, MAKS Yapı ruhsatı belgesi düzenlenmesi, MAKS Yapı kullanma belgesi düzenlenmesi, Yanan yıkılan yapılar formu düzenlenmesi konularında uygulamalı eğitim verilmiştir.

Programa ülkemizin çeşitli illerinde bulunan OSB’lerimizin temsilcilerinden oluşan yaklaşık 200 katılımcının yanı sıra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı çalışanları da katılmıştır.

Programa ilişkin sunum ve fotoğraflara aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4
Dosya 5
Dosya 6