KUTLAMA MESAJI - OSBÜK - OSBÜK

KUTLAMA MESAJI

29-12-2017

Kütükcü, 2018’de de azimle çalışmaya devam edeceğiz

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK ) Başkanı Memiş Kütükcü, 2017 yılının tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye için ve OSB camiası için yeni kazanımlar yılı olduğunu söyleyerek, “2018’de de azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü yayımladığı yeni yıl mesajında 2018 yılının tüm insanlığa huzur, bereket ve refah getirmesini diledi.

Kütükcü’nün yeni yıl mesajı şu şekilde:

“Acısıyla, tatlısıyla bir takvim yılının daha sonuna geldik. 2017 yılını ülkemizde ve dünyada her alanda yeni gelişmelerin yaşandığı bir yıl olarak geride bırakıyoruz.
2017 yılında ülkemiz 2016’nın tüm kayıplarını telafi etti, yeni kazanımlar elde etti. Devlet-millet el ele vererek 3. çeyrekte ülkemizi dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisi haline getirdik. Hepimiz çok çalıştık, ürettik, kazandık. İnşallah 2018 yılında da azimle çalışmaya, üretmeye ve ihracat yapmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin üreten gücü OSB’lerimiz de her zaman olduğu gibi, 2018 yılında da ülkemizin gücüne güç katacak.
Bu vesileyle başta OSB camiamız olmak üzere, tüm iş dünyamızın ve milletimizin yeni yılını kutluyor, yeni yılın insanlığa huzur, barış ve refah getirmesini diliyorum.”

                                               

                                                                                                                                                                                                                                   OSBÜK Bşk. Memiş KÜTÜKCÜ