KRİZ VARSA ÇARE DE VAR KAMPANYASININ SON TOPLANTISI OSBÜK BAŞKANI MAHMUT YILMAZ' IN DA KATILIMI İLE 11 TEMMUZ 2009 TARİHİNDE ADIYAMAN'DA YAPILDI - OSBÜK - OSBÜK

KRİZ VARSA ÇARE DE VAR KAMPANYASININ SON TOPLANTISI OSBÜK BAŞKANI MAHMUT YILMAZ’ IN DA KATILIMI İLE 11 TEMMUZ 2009 TARİHİNDE ADIYAMAN’DA YAPILDI

27-07-2009

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) önderliğinde, Türkiye’nin en büyük işveren, esnaf ve işçi örgütlerinin başlattığı, “Kriz Varsa Çare De Var” kampanyasında beşinci haftanın mesajı“Üretim, İstihdam, Tüketim” Adıyaman’da Üreten Türkiye Platformu’nun üyesi sivil toplum kuruluşları başkanlarının katıldığı basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
Adıyaman’da gerçekleştirilen basın toplantısında, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Kampanyamız ellinci gününü doldururken, halkımızdan, özel sektörümüzden, hükümetimizden ve muhalefet partilerimizden aldığımız destek katlanarak artıyor” dedi.
Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı Mahmut Yılmaz’ da organize sanayi bölgelerinde elektrik tüketimi ve doğal gaz tüketiminin artışa geçtiğini anlatarak, ”Kriz öncesine yakın rakamlar meydana geliyor. Çareler netice vermeye başladı” dedi.

Dosya 1
Dosya 2