“GENEL MUHASEBE UYGULAMALARI VE VERGİ UYGULAMALARINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİN ÖRNEKLİ ANLATIMI EĞİTİM PROGRAMI” YAPILACAK - OSBÜK - OSBÜK

“GENEL MUHASEBE UYGULAMALARI VE VERGİ UYGULAMALARINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİN ÖRNEKLİ ANLATIMI EĞİTİM PROGRAMI” YAPILACAK

22-08-2014

OSB’lerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla, OSB çalışanlarına çeşitli alanlarda verilen hizmet içi eğitimlerimiz ‘OSB AKADEMİSİ’ çatısı altında toplanmış ve Bölgelerimizden gelen taleplere göre planlanarak sürdürülmektedir. Bu kapsamda; Anadolu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Necdet SAĞLAM ve Finman Finansal Yönetim Hizmetleri Bilişim Ticaret A.Ş. ile yapılan işbirliğinde “Genel Muhasebe Uygulamaları ve Vergi Uygulamalarında Yapılan Değişikliklerin Örnekli Anlatımı Eğitim Programı” yapılmasına karar verilmiştir.

Eğitimler 25 er kişilik, iki grup halinde iki günlük program şeklinde uygulanacak ve başvuru öncelik sırasına göre kayıt yapılacaktır.

Buna göre eğitimler;

– I. Grup : 9/10 Eylül 2014,

– II. Grup : 11/12 Eylül 2014,

tarihlerinde OSBÜK Merkezinde yapılacaktır.

Söz konusu eğitimlere katılmak isteyen OSB temsilcilerimizin, KATILIM FORMU’ nu doldurulup kontenjan durumunu OSBÜK’ ten öğrenerek 5 Eylül 2014 tarihine kadar zafer@osbuk.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Not: Ders programı ve Katılım Formuna aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Dosya 1
Dosya 2