“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI TÜM ÇOCUKLARIMIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN” - OSBÜK - OSBÜK

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI TÜM ÇOCUKLARIMIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

22-04-2021

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Yarınlarımızın teminatı ve umudumuz olan çocuklarımıza, gençlerimize tıpkı bir asır öncesinde olduğu gibi güveniyoruz” mesajı verdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının Türk milletinin bağımsızlığını temsil ettiğini ifade eden Başkan Kütükcü, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Milli egemenliğimizin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı aynı ruh ve coşkuyla kutluyoruz. OSBÜK olarak, yarınlarımızın umudu olan çocuklarımıza ve gençlerimize tıpkı bir asır öncesinde olduğu gibi güveniyor, geleceğimizi hep birlikte inşa ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, vatanı için canını siper eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bu vesileyle bir kez daha şükran ve minnetle anıyorum.”