CUMHURİYETİMİZİN 98. YILI KUTLU OLSUN - OSBÜK - OSBÜK

CUMHURİYETİMİZİN 98. YILI KUTLU OLSUN

28-10-2021

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, yayımladığı mesajında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Cumhuriyetin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletimizin canı pahasına verdiği büyük mücadelelerin en kıymetli eseri olduğunu vurgulayan Başkan Kütükcü, “Cumhuriyeti tüm değerleriyle sonsuza dek yaşatmak ve büyütmek hepimizin ortak sorumluluğudur. OSB camiası olarak bu sorumlulukla yatırım yapıyor, durmaksızın üretiyoruz” dedi.

Kütükcü’nün, Cumhuriyetin kuruluşunun 98. yılı dolayısıyla yaptığı açıklama şu şekilde: “Cumhuriyet, aziz milletimizin bu topraklarda bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek yanabilmesi için verdiği, tarihte eşi benzeri görülmeyen kahramanca bir mücadelenin eseridir. Bunun için Cumhuriyet’in ilanı, tarihimizin en kıymetli ve en gururlu günlerinden birisidir.

Türkiye’nin üreten gücü OSB camiası olarak, aziz milletimizin bize bıraktığı en kıymetli emanet olan Cumhuriyeti yaşatmak ve ülkemizi daha güçlü yarınlara ulaştırmak için durmaksızın çalışıyor, üretiyor, ihracat yapıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları bize sonsuz vatan yapan tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran ve rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 98. yılı kutlu olsun.”