“ÇELİK YAPILARIN TASARIM, HESAP VE YAPIM ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK EĞİTİMİ” 5 - 8 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK - OSBÜK - OSBÜK

“ÇELİK YAPILARIN TASARIM, HESAP VE YAPIM ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK EĞİTİMİ” 5 – 8 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

12-04-2016

Belediyeler ve İl Özel İdarelerinden sonra yapı ve yapı kullanma izni vermeye yetkili tek kuruluş olan OSB’lerin; proje onayı, yapı ruhsatının verilmesi, inşaatının denetimi ve yapı kullanma izni verilmesinin teknik ve idari sonuçlarından OSB Çalışanları ve Yöneticilerinin sorumlu olduğu malumunuzdur. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Çelik Yapıların Tasarımı, Hesap ve Yapım Esaslarına Dair Yönetmelik” 04.02.2016 tarih ve 29614 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olup, 01.09.2016 tarihinde yürürlüğe girecektir.

İhtiyaç duyulan pek çok konuda eğitim organizasyonları yapan “OSB AKADEMİSİ” bahse konu Yönetmelik hakkında OSB Çalışanlarının ve Yöneticilerimizin bilgilendirilmesi amacıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile görüşmeler yaparak, ortak bir eğitim programı planlanmıştır. Eğitimler, Yönetmeliğin hazırlık çalışmalarında görev alan İstanbul Teknik Üniversitesi Akademisyenleri tarafından verilecektir.

OSB’lerimiz için son derece önemli ve tarihi bir fırsat olarak değerlendirdiğimiz “ÇELİK YAPILARIN TASARIM, HESAP VE YAPIM ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK EĞİTİMİ” ilişikte sunulan programa göre 5-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya Adora Golf Resort Hotel’de yapılacaktır.

Eğitime katılmak için; 29 Nisan 2016 tarihine kadar OSBÜK web sitesi, OSB AKADEMİSİ dosyasındaki Katılım Formu’nun doldurulması ve gerekli ödemenin yapılması gerekmektedir. Birbirinden önemli eğitim programlarımıza beklenen katılımın olmaması sebebiyle bu defa az sayıda oda rezervasyonu yapılmıştır. Bu sebeple, katılım kayıt önceliğine göre yapılabilecektir.

Söz konusu zirveye ilişkin dokümanlara aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Dosya 1
Dosya 2