BÖLGESEL REKABET EDEBİLİRLİK OPERASYONEL PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI SAYIN DOÇ. DR. YAVUZ CABBAR'IN BAŞKANLIĞINDA 26.11.2008 TARİHİNDE ANKARA' DA YAPILDI - OSBÜK - OSBÜK

BÖLGESEL REKABET EDEBİLİRLİK OPERASYONEL PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI SAYIN DOÇ. DR. YAVUZ CABBAR’IN BAŞKANLIĞINDA 26.11.2008 TARİHİNDE ANKARA’ DA YAPILDI

27-11-2008

“2008 Aktif İstihdam Tedbirleri” paketi ile OSB’lere hibe kredilere başvurabilme olanağı açılması sebebi ile “ BÖLGESEL REKABET EDEBİLİRLİK OPERASYONEL PROGRAMI” tanıtım toplantısı 26.11.2008 tarihinde Ankara’ da yapıldı.
Toplantıya Operasyonel Programın Otoritesi olan Sanayi ve Ticaret Bakanlığı adına Müsteşar Yardımcısı Sn. Doç. Dr. Yavuz CABBAR’ ın, 21 OSB Temsilcisi ile kurum ve kuruluşlardan katılan 35 katılımcıya hitaben yaptıkları açılış konuşmaları ile başlandı. Sayın CABBAR, Programın hazırlık aşamasından uygulama aşamasına geçiş sürecinde yapılan Bakanlık çalışmalarından bilgi verdi ve Programın öncelikli amaçlarından olan İş Ortamının İyileştirilmesi kapsamında OSB’lerin mevcut ihtiyaçlarına tedarik sağlayabilmeleri için doğru projelerle bu olanaklardan faydalanması gerektiğine inandığını vurguladı.
Tanıtım toplantısı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Sayın İzlem KÜÇÜK, Sayın Mustafa KARABAŞ, Sayın Emel ÇİMEN ve Sayın Haluk HANGÜL’ ün programın tanımı, kapsamı, öncelikleri ve proje başvuruları hakkında verilen brifing ile devam etti ve OSB temsilcilerinin soru ve önerilerinin dinlenerek ve cevaplandırılmaları ile son buldu.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4
Dosya 5
Dosya 6
Dosya 7
Dosya 8
Dosya 9
Dosya 10