BAŞKAN KÜTÜKCÜ: “ŞEHİTLERİMİZİN ACISI YÜREKLERİMİZİ YAKTI” - OSBÜK - OSBÜK

BAŞKAN KÜTÜKCÜ: “ŞEHİTLERİMİZİN ACISI YÜREKLERİMİZİ YAKTI”

28-02-2020

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “İdlib’deki hain saldırıda şehit düşen vatan evlatlarımız yüreklerimizi dağladı. Devletimizin, ülkemizin ve milletimizin bekası için atacağı her türlü adımın destekçisiyiz” dedi.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, İdlib’de 33 Türk askerinin rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit düşmesinin ardından bir açıklama yaptı. Kütükcü’nün açıklaması şu şekilde: “İdlib’de rejim güçlerinin hain saldırısı sonucu şehit düşen kahraman askerlerimizin acısı yüreklerimizi yaktı. Rabbimden vatanı için şehit düşen tüm askerlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

Türk iş dünyasının önemli bir aktörü Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu olarak, bu konuda tüm uluslararası camiayı çok daha sorumlu olmaya, bu sorumluluk bilinciyle davranmaya davet ediyoruz. Ayrıca devletimizin, ülkemizin ve milletimizin bekası için atacağı her türlü adımın destekçisi olduğumuzu tüm kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Bu vesileyle aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Başımız sağolsun.”