“OSB’LERDE BÜTÇE UYGULAMALARI VE DÖNEM SONU İŞLEMLERİ EĞİTİMİ” 5-8 Aralık 2019 Tarihlerinde Antalya’da Yapılacak - OSBÜK - OSBÜK

“OSB’LERDE BÜTÇE UYGULAMALARI VE DÖNEM SONU İŞLEMLERİ EĞİTİMİ” 5-8 Aralık 2019 Tarihlerinde Antalya’da Yapılacak

22-11-2019

“Organize Sanayi Bölgelerinde Bütçe Uygulamaları ve Dönem Sonu İşlemleri Eğitimi” 5-8 Aralık 2019 Tarihlerinde Antalya’da yapılacak.

Organize Sanayi Bölgelerimizin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla OSB çalışanlarına çeşitli alanlarda verilen hizmet içi eğitimlerimiz “OSB Akademisi” çatısı altında birleştirilerek, yoğun talep edilen konulara göre planlanarak devam etmektedir.

OSB Akademisi; OSB’lerimizde istihdam edilen idari-teknik personelin mesleğe uyum, meslekte ilerleme ve gelişme ihtiyaçlarını karşılayan her türlü eğitim-öğretim faaliyetlerini planlayarak sunmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda, “OSB’lerde Bütçe Uygulamaları ve Dönem Sonu İşlemleri Eğitimi” 5-8 Aralık 2019 tarihlerinde Spice Hotel&SPA Belek Antalya’da yapılacaktır.

Söz konusu eğitime katılmak isteyen OSB temsilcilerimizin, OSB Akademisi web sayfasına www.osbuk.org adresinden ulaşarak, 3 Aralık 2019 tarihine kadar kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

DAVET YAZISI

EĞİTİM PROGRAMI

E-KAYIT FORMU