2013 YILI “TEMİZ TÜRKİYEM” YARIŞMASI SONUÇLANDI - OSBÜK - OSBÜK

2013 YILI “TEMİZ TÜRKİYEM” YARIŞMASI SONUÇLANDI

09-06-2013

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ dolayısıyla “TEMİZ TÜRKİYEM” sloganı ile başlattığı; En Temiz OSB, yarışması sonuçlandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile OSBÜK’ ün işbirliği sonucu; çevrenin korunması, iyileştirilmesi, temizlenmesi, her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi ve çevre bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla; çevreye saygılı, mevzuata uyumlu ve sosyal sorumluluk projeleri ile destekli faaliyet gösteren OSB’lerin tespiti amacıyla 2008 yılında başlatılan “En Çevreci OSB” yarışmalarının devamı olarak yapılan “EN TEMİZ OSB” yarışmasına katılan OSB’lerin dosyaları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve OSBÜK temsilcilerinden oluşan jüri heyetince incelendi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Kayseri ve Antalya Organize Sanayi Bölgeleri 2013 yılının “EN TEMİZ OSB” leri seçildi. OSB’lerimizin ödülleri, 5 Haziran 2013 tarihinde ATO Congresium’da düzenlenen törende Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan BAYRAKTAR tarafından sahiplerine verildi. “EN TEMİZ OSB” sertifikası verilen OSB’lerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Dosya 1
Dosya 2
Dosya 3
Dosya 4